O nas

AKADEMIA PIŁKARSKA SOCHACZEW

Jak to się zaczęło…

2 sierpnia 2013 roku zarządy dwóch sochaczewskich klubów KS Bzura Chodaków i KP Orkan Sochaczew podpisały umowę o współpracy w zakresie utworzenia AKADEMII PIŁKARSKIEJ SOCHACZEW. Strony umowy oświadczyły, że zobowiązują się do współpracy w celu wspólnego wykonania projektu pod nazwą: „ROZWÓJ MŁODZIEŻY POPRZEZ PIŁKĘ NOŻNĄ”. Powołano koordynatorów ds. organizacyjnych oraz zespół szkoleniowy. Ponadto zatwierdzono regulamin akademii oraz opracowano deklaracje członkowskie.

Podstawą działań Akademii jest zachęcenie jak największej rzeszy młodych ludzi do uprawiania piłki nożnej, a celem nadrzędnym jest stworzenie jak najlepszych warunków do uprawiania piłki nożnej w Sochaczewie.

Nasza Akademia została stworzona dla dzieci i rodziców z pasją, a także dla tych, którzy dopiero jej poszukują. Działamy z myślą o tych, którzy chcą rozwijać swoje piłkarskie umiejętności, ale też nauczyć się czegoś nowego. Jesteśmy po to, by pomagać naszym wychowankom spełniać marzenia i osiągać cele.

Piłka nożna rozpala wyobraźnię i rozgrzewa emocje ludzi na całym świecie. Uczy nie tylko wytrwałości i konsekwencji, ale także dobrej komunikacji i wspierania kolegów z zespołu. Wpływa pozytywnie na rozwój fizyczny i umysłowy dzieci. Wyzwala współzawodnictwo, ale także pokazuje korzyści płynące ze współpracy. Nasze treningi kształcą postawę i umiejętności potrzebne nie tylko na boisku, ale także w życiu.CZYM JEST AKADEMIA?

Akademia Piłkarska Sochaczew to szkółka piłkarska dla dzieci i młodzieży.
ZAPEWNIAMY

Szkolenie od 5 do 18 roku życia (od skrzata do juniora), profesjonalną kadrę trenerską i najwyższą jakość szkolenia w powiecie sochaczewskim.
CIĄGŁOŚĆ SZKOLENIA

Każdy zawodnik przechodzi przez różne etapy szkolenia, które układają się w spójną całość, dzięki czemu młodzi piłkarze mogą harmonijnie krok po kroku rozwijać swoje umiejętności.
TRENERZY

Naszą kadrę szkoleniową stanowią najlepsi trenerzy, którzy posiadają nowoczesne spojrzenie na szkolenie i chęć poszerzania swojej wiedzy oraz umiejętności.
WIĘCEJ NIŻ SPORT

Piłka nożna to coś więcej niż tylko sport, to sposób na życie. To sposób na spełnienie marzeń… i pamiętaj, walcz o nie, bo nikt za Ciebie tego nie zrobi!
EDUKACJA

Nie patrzymy na trening piłki nożnej jedynie przez pryzmat rywalizacji czysto sportowej. Chcemy, aby nasi zawodnicy w przyszłości potrafili odnaleźć się w każdej dziedzinie życia oraz aby mieli szeroko ukierunkowane zainteresowania.
OBOZY SPORTOWE

Organizujemy obozy sportowe ukierunkowane na profesjonalny trening piłkarski pod okiem najlepszej kadry szkoleniowej i wychowawczej. Ponadto proponujemy szereg innych dodatkowych atrakcji.
TRENINGI INDYWIDUALNE

To program realizujący treningi indywidualne w ramach piłki nożnej dla dzieci od 7. roku życia. To doskonałe uzupełnienie zajęć dla każdego zawodnika.TRENING CZYNI MISTRZA

“Nigdy nie myśl, że już doszedłeś w 100% do perfekcji w grze, zawsze będzie miejsce na ulepszenie umiejętności, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał Ci dorównać, ktoś kto będzie lepszy od Ciebie”

                                                                              Kazimierz Deyna
01234567890012345678900123456789001234567890

UTWORZENIE AKADEMII

Na mocy umowy pomiędzy KS Bzura Chodaków i KP Orkan Sochaczew powstała Akademia Piłkarska Sochaczew.


Pierwsze sukcesy naszych podopiecznych.


Sochaczew CUP 2013 – wygrany turniej naszej ekipy.01234567890012345678900123456789001234567890

AWANS DO LIGI WOJEWÓDZKIEJ

Awans do I ligi wojewódzkiej juniorów U-19 to najlepszy dowód, że nasze szkolenie idzie w dobrym kierunku.


Nasi juniorzy na obozie piłkarskim w Pińczowie.


Nasi zawodnicy i trenerzy na meczu Ekstraklasy.


GRAMY NA POWAŻNIE

Akademia Piłkarska Sochaczew szkoli i wychowuje młodych piłkarzy. Każdy z nich przechodzi przez różne etapy szkolenia, które układają się w spójną całość. Dzięki temu każdy z zawodników może harmonijnie krok po kroku rozwijać swoje umiejętności.


TAKTYKA

Taktyka jest to przemyślany sposób walki sportowej z przeciwnikiem w ramach obowiązujących przepisów gry oparty na umiejętnościach i współdziałaniu poszczególnych zawodników przy odpowiednim dostosowaniu się do okoliczności w celu uzyskania jak najkorzystniejszego wyniku.
W skład taktyki piłki nożnej zaliczyć należy systemy gry, style gry oraz różnego rodzaju szkoły piłkarskie.

ZOBACZ


TECHNIKA

Niezbędnym elementem treningu jest technika gry, której opanowanie gwarantuje, że to młody zawodnik będzie prowadził piłkę, a nie na odwrót. Technika gry stanowi podstawę szkolenia, ale nie należy jej izolować od pozostałych składowych szkolenia, musi występować w powiązaniu nie tylko z taktyką, ale również z przygotowaniem motorycznym i wolicjonalnym.

ZOBACZ


MENTALNOŚĆ

Właściwe przygotowanie mentalne pozwala wszystkim sportowcom wykorzystać lepiej swoje możliwości fizyczne, intelektualne, zwłaszcza w sytuacji dużego stresu.
Przekonanie o własnych wartościach, optymizm, pozytywne nastawienie może uwolnić w zawodniku takie pokłady energii, iż jest w stanie wykonać podczas meczu zadania, przekraczające wręcz jego możliwości.

ZOBACZ


Obecnie trenujemy


Kąty k/Sochaczewa

+48 603 965 575

akademia@apsochaczew.pl


Tu trenowaliśmy


Sochaczew, ul. Chopina 101